Gerçek bir profesyonelden dokunmanın iyileştirici etkisini öğrenmek için en doğru adres…

Sn. Hakan Bey


Klasik masaj eğitimi için geldim. Selman hocamın eğitiminden sonra tai shiatsu eğitimi aldım. Bunların bana kazandırdığı deneyimler çok fazla. Bu işin şifa yönünü farkettim. Onların sayesinde çok şey öğrendim, kendimi fark ettim kendimi burada daha iyi tanıdım. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

Sn. Bülent Bey


Masaj akademi masaj eğitimi konusunda işinin uzmanı tecrübeli hocalar dahilinde profesyonel masaj hizmeti alabileceğiniz Türkiye genelinde iddialı en iyi masaj eğitimi alacağınız bir masaj okuldur bende eğitimlerimin bir kısmını MASAJ AKADEMİSİNDEN aldım ve şuan tamamen sağdece masaj işini yapıyorum ve çok memmunum herkes gönül rahatlığıyla eğitim alabilir 💯💯 güvenli ve profesyonel bir eğitim adresi.

Sn. Yaşar Bey


Sn. Elmas Hanım


Merhaba ben Masaj terapisti Sevim Beyazel Selman hoca sayesinde müthiş bir meslek sahibi oldum gerek verdiği eğitim gerek olağan üstü bilgisinden ve vermiş olduğu anatomi eğitimi ile her türlü desteği aldığım Hocam Selman Sancar'a çok teşekkür ederim. iyi masöz ve masör olmak istiyorum diyenlere kesinlikle Selman Sancar'a gitmelerini tavsiye ederim Hocama bir ömür teşekkür ediyorum sevgiler saygılar Sağlıklı uzun ömürler diliyorum.

Sn. Sevim Hanım


Her öğrencisi ile sabırla tek tek ilgilenen bir eğitmen den bu mesleği öğrendiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Sn. Muharrem Bey


Selman Sancar

Masaj bir el sanatıdır. Onun içindir ki olgunlaşabilmek ve başarıyı yakalamak doğru eğitimden geçer.

Selman Sancar

Masaj Eğitmeni