SELMAN SANCAR sizlere yeni tekniklerden bahsediyor. Masajın bize kattığı yeniliği – yenilenmenin verdiği hissi, keşfetmeyi, kendini daha iyi tanımayı, bu mesleğin ne kadar özel  olduğunu sınıflarında anlatıyor.

Neden Masaj Akademiyi Seçmeliyim?

Dünya çapında tüm öğrencilerimizin yaklaşık en iyi performans sonuçlarına sahibiz. Günlük bir süreç olduğunu anlayan ve müşterileri için mükemmel sonuçlar elde etmek için çaba gösteren öğrencilerimizin büyük çoğunluğunun merkezlerinde  ciroda  büyük bir artış gösterdi. Hepsi sadece kısa bir süre içinde içinde.

SELMAN SANCAR sizlere yeni tekniklerden bahsediyor. Masajın bize kattığı yeniliği yenilenmenin verdiği hissi, keşfetmeyi, kendini daha iyi tanımayı, bu mesleğin ne kadar özel olduğunu sınıflarında anlatıyor.

Farklı bir teknik tasarlamayı tercih ediyorsanız,SIRları öğrenmek ve uygulamak için Hogwarts’a gitmenize gerek yok.

Müşterileriniz size minnettar olacak. Eğitimden sonra bir adım önde olabilmek için bu işi en iyi öğreten eğitmenden eğitim alın.

İstanbul Akademi’de bizimle birlikte keyifli,neşeli bir gün geçirmeniz için sizi Akademiye bekliyoruz.

ÖĞRENCİLERİMİZ İLE TANIŞTIN MI?

**Masaj Akadedemisi kurulduğu yıldan  itibaren çeşitli şehir ve  ülkelerden gelen öğrencilerimize istihdam sağladığı gibi kendi işlerini de kurma imkanını sizlere veriyor.

O kadar muhteşem bir yolculuk oldu ki,öğrencilerimiz olmadan bu mümkün olmazdı. Sizlerden ricamız www.masajakademisi.com sitemizi detaylı olarak inceleyin ve tüm bunları mümkün hale getiren muhteşem öğrencileri görün!

Büyüyen Masaj Akademi kursu mezun listesine katılmak ister misin ?  Bugün derslere kayıt ol

İYİ BİR "Masaj Terapisti" OLMAK …

BUGÜN GELECEKLE İLGİLİ KONUŞMAK İSTİYORUM.

ASLINDA HERKESİN BİLDİĞİ bir konu ama çok yavaş ilerleyen bir süreç.

MASAJ

Bu iş beni herzaman heyecanlandırıyor. İnsanlara dokunmakla birlikte onların hayatına da dokunmak...bu paha biçilemez bir duygu. 

Sizlere sadece bu mesleği öğretmekle kalmıyoruz, aynı zamanda "istihdam" sağlıyoruz.

Selman Sancar

Masaj bir el sanatıdır. Onun içindir ki olgunlaşabilmek ve başarıyı yakalamak doğru eğitimden geçer.

Selman Sancar

Masaj Eğitmeni